chrome firefox opera safari iexplorer

На 5% зменшилася кількість росіян, які позитивно ставляться до України

10 квітня 2013 о 12:16

За перші три місяці 2013 року на 5% зменшилася кількість росіян, які позитивно ставляться до України. Про це свідчать результати соціологічного опитування Левада-Центру, результати якого має в своєму розпорядженні агентство УНІАН.

На запитання: «Як Ви загалом ставитеся зараз до України?», у березні відповіли «Дуже добре» 8% (у січні — 10%), «В основному добре» — 61% (у січні – 64%). Водночас «в основному погано» ставилися до України в березні — 19% (у січні – 16%), «дуже погано» — 3% (у січні — 2%). Важко відповісти 9% опитаних як у березні, так і в січні 2013 року.

Згідно з даними дослідження, росіяни також стали гірше ставитися до США, Євросоюзу й навіть Білорусі. Опитування проводилося 22-25 березня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського й сільського населення.

В ньому взяли участь 1601 людина віком 18 років і старше в 130 населених пунктах 45 регіонів РФ. Розподіл відповідей наводиться у відсотках від загального числа опитаних разом із даними попередніх опитувань. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути