chrome firefox opera safari iexplorer

На 5% зменшилася кількість росіян, які позитивно ставляться до України

10 квітня 2013 о 12:16

За перші три місяці 2013 року на 5% зменшилася кількість росіян, які позитивно ставляться до України. Про це свідчать результати соціологічного опитування Левада-Центру, результати якого має в своєму розпорядженні агентство УНІАН.

На запитання: «Як Ви загалом ставитеся зараз до України?», у березні відповіли «Дуже добре» 8% (у січні — 10%), «В основному добре» — 61% (у січні – 64%). Водночас «в основному погано» ставилися до України в березні — 19% (у січні – 16%), «дуже погано» — 3% (у січні — 2%). Важко відповісти 9% опитаних як у березні, так і в січні 2013 року.

Згідно з даними дослідження, росіяни також стали гірше ставитися до США, Євросоюзу й навіть Білорусі. Опитування проводилося 22-25 березня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського й сільського населення.

В ньому взяли участь 1601 людина віком 18 років і старше в 130 населених пунктах 45 регіонів РФ. Розподіл відповідей наводиться у відсотках від загального числа опитаних разом із даними попередніх опитувань. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі