chrome firefox opera safari iexplorer

Нечистоти з Бортницької станції вже заливають Київщину

11 квітня 2013 о 21:21

Поки чиновники запевняють, що прорив на Бортницькій станції аерації не матиме серйозних наслідків, під Києвом вже знайшлися постраждалі від нечистот, йдеться у сюжеті ТСН.

Так, на Бортничі скаржиться сільський голова Гнідина Олександр Лазаренко.

Наступного дня після інциденту, 11 квітня, він продемонстрував журналістам ТСН шлюз помпової станції поблизу села, де у воді плаває маса відходів і бруду.

«Я можу візуально сказати, що це нечистоти з Бортницької станції аерації. Ми бачимо, що вона працює в аварійному режимі — ось цьому приклад», — каже Олександр Лазаренко.

Це з'явилося з таненням снігу. До паводка такого тут не пам'ятають. Це підтверджує і керівник станції. Причому, вся ця рідина в результаті потрапляє у Дніпро.

«Ось таку картину ми бачимо в цьому році вперше. Всі талі сніги з масиву Бортничі, Вишеньки, весь дренаж потрапляє до нас сюди, ми його відкачуємо у Дніпро», — повідомив керівник помпової станції Олександр Сидоров.

Сільський голова вимагає припинити такі скидання відходів.

Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути