chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві почалася реконструкція проспекту Перемоги

22 квітня 2013 о 11:04

У ці вихідні в Києві почалася реконструкція проспекту Перемоги. 21 квітня на виїзді з Києва зібралося кілька робітників, які демонтували відбійник і бордюри.

«Розбираємо загородження, щоб могли почати знімати асфальт. Перекрили тільки одну смугу руху в кожному з напрямків: більше поки не можна», — розповів будівельник Віктор. За його словами, працюють з ранку до ночі.

Перша ділянка робіт на проспекті — від в'їзду в місто до станції метро «Святошин». Вона обійдеться місту в 100 млн грн, а весь проспект — до 440 млн грн. За ці гроші за рік на проспекті повністю замінять асфальт, полагодять 17 підземних переходів, поміняють вуличне освітлення і обладнають велодоріжки.

Як розповіли в «Київавтодорі», термін робіт по першій ділянці — два місяці. «Де буде можливо, дорогу розширимо, полагодимо бордюри, зробимо кишені для громадського транспорту», — сказав головний інженер КК Василь Мельниченко.

Вже до вечора вчорашнього дня на в'їзді в Київ утворилася пробка — майже 2 кілометри. В «Київавтодорі» говорять, що в деякі дні можуть перекривати всі смуги. «До укладання асфальту перекриватимемо тільки по одній смузі з кожної сторони, а потім — за схемою, як на проспекті Бажана», — розповідає Мельниченко. Під час укладання асфальту на Бажана, нагадаємо, на деяких ділянках перекривали рух зовсім.

Наступною ділянкою, яку відремонтують на проспекті Перемоги, стане дорога від метро «Святошино» до вулиці Щербакова. До неї приступлять через два місяці, але тут реконструкція стане масштабнішою. «Крім асфальту ми будемо розширювати шляхопровід біля метро „Нивки“», — сказав Мельниченко. Раніше повідомлялося, що після реконструкції на проспекті Перемоги заборонять паркувати авто.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути