chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові заборонили окупаційну, комуністичну і нацистську символіку

25 квітня 2013 о 14:55

Депутати Львівської міськради на сесії 25 квітня заборонили використання 8-9 травня окупаційної символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки на території Львова.

Ця ухвала була внесена як додаткова у порядок денний. Її підтримали 70 обранців, повідомляє ZIK.

Зокрема, як зауважив голова комісії депутатської діяльності та законності Любомир Мельничук, зараз спостерігається тенденція, коли певні політичні партії неукраїнського спрямування, відверті українофоби, намагаються нагнітати ситуацію у Львові щодо трагічних дат в історії України. Тому, аби не допусти будь-які провокації 8-9 травня, депутати запропонували проект ухвали, який передбачає заборону використання окупаційної символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки на території Львова.

Депутати її підтримали. Відповідно до ухвали, згадану символіку заборонили використовувати на будівлях, державних установах, комунальних підприємствах Львова та під час проведення масових заходів.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути