chrome firefox opera safari iexplorer

В Україну повертаються заборонені раніше щеплення

18 червня 2013 о 16:14

Лабораторні випробування «виправдали» використання вакцин від кашлюку, дифтерії, правця та гепатиту В

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Міністерства охорони здоров´я України, Державною службою України з лікарських засобів на підставі позитивних результатів лабораторних випробувань знято тимчасову заборону на використання вакцин АКДС-Біолік, АДП-М-Біолік, АДС-Біолік, АДМ-Біолік, а також вакцина для профілактики гепатиту B.

Таким чином, зазначають у МОЗ, відновлена ​​можливість проведення щеплень проти гепатиту B, коклюшу, дифтерії та правця.

Нагадаємо, що тимчасова заборона Державної служби України з лікарських засобів діяла з грудня 2012 року. За цей час було проведено повторний лабораторний контроль зазначених вакцин, який підтвердив якість і безпеку цих імунобіологічних препаратів.

Як писали «Коментарі», з настанням 2013 з аптечних полиць могли зникнути більше 130 найменувань препаратів, у зв´язку з чим експерти прогнозували настання кризи ліків в Україні.

26 березня

Інші дати
Олександр Кістяківський
1833 –  український учений-криміналіст та історик права. Співініціатор створення та голова Київського юридичного товариства. Зібрав і видав збірник законів «Права, за якими судиться малоросійський народ».  
Розгорнути
День Національної гвардії України
Національна гвардія України — військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України (МВС). Як військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та залученням нових військових кадрів на добровольчій основі з 13 березня 2014 року.
Розгорнути
День пам'яті гетьмана Івана Виговського
(?, с. Вигів Житомирської обл. - 1664) - гетьман Війська Запорізького, (1657 - 1659), київський воєвода (1659 - 1664).
Розгорнути
Народився Петро Барановський
(1892, Росія - 1984) – російський реставратор і дослідник пам'яток архітектури періоду Київської Русі. Врятував від знищення рідкісну пам'ятку домонгольської доби – церкву П'ятниця в місті Чернігів, наполягав на відновленні Михайлівського золотоверхого монастиря у Києві.
Розгорнути