chrome firefox opera safari iexplorer

Більшість киян хоче виборів у столиці якнайшвидше

19 вересня 2013 о 16:22

Понад 61% киян хочуть якнайшвидшого проведення виборів у столиці.

Про це свідчать дані опитування, проведеного КМІС на замовлення Комітету виборців України.

Повністю підтримують якнайшвидше проведення виборів 48%, скоріше підтримують — 17,8%. Проведення виборів мера і Київради у 2015 році підтримують лише 12,6%.

При цьому, за словами голови КВУ Олександра Черненка, у Києві буде «нереально висока явка».

Так, точно прийдуть на вибори 53,3%, скоріше так — 28,3%, точно ні – 8%, скоріше ні – 6,1%, не знають – 6,1%.

50,8% вважають, що перешкоджає виборам президент, 48,2% — що перешкоджає парламентська більшість, 19,1% — голова КМДА, 12,7% — міська рада, 9% — опозиція.

«Всім зрозуміло, що вибори не проводяться, бо в кандидата влади немає рейтингу, і його хочуть якось накачати. Але опитування свідчить, що з кожним днем проволочки влада втрачає рейтинг все більше», — зазначив Черненко.

КВУ не питав, чому кияни не виходять на вулицю з міркувань, « а чому вони мають це вимагати на вулиці, якщо ці вибори і так мають призначати».

Дослідження проводили з 27 серпня по 9 вересня 2013 року методом особистого інтерв‘ю та методом телефонного опитування. Статистична похибка не перевищує 2.9%.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути