chrome firefox opera safari iexplorer

США вже виділили понад 1,5 мільйона доларів на українські бібліотеки

24 вересня 2013 о 17:33

З 2001 року посольство США виділило понад 1,5 мільйони доларів для оснащення українських бібліотек сучасними технологіями. Це здійснюється у рамках програми «Інтернет для читачів публічних бібліотек», що її завдання – покращити українцям доступ до інформації завдяки відкриттю у бібліотеках інтернет-центрів, які є безкоштовними для читачів.

Про це повідомив посол США Джеффрі Пайєтт, відкриваючи у Києві міжнародний форум «Сучасна бібліотека: рухаймось вперед».

«Важливе завдання нашого проекту – підвищити соціальну й комунікативну роль бібліотек в Україні, і американський досвід вельми корисний для тутешніх публічних бібліотек. Центр інформаційних ресурсів посольства США в Україні навчає директорів бібліотек і бібліотекарів, а також через відкриті в усіх областях України інтернет-центри поширює інформацію з актуальних питань», – повідомив посол.

За його словами, партнером проекту виступає Українська бібліотечна асоціація.

У результаті реалізації проекту а українських публічних бібліотеках працюють понад 17 інтернет-центрів.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути