chrome firefox opera safari iexplorer

У листопаді в Алушті пройде Перший Міжнародний книжковий форум

11 вересня 2013 о 12:19

З 7 по 10 листопада в Алушті пройде Перший Міжнародний книжковий форум. Про це повідомили у прес-службі уряду.

Як наголосив голова Республіканського комітету АРК з інформації Вадим Волченко, Форум пройде за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України і буде спрямований на розвиток книговидавничої діяльності, зміцнення інформаційної та творчої співпраці видавців, поліграфістів, авторів, популяризацію читання в Україні та підвищення значущості книги в житті суспільства.

Так, у рамках книжкового форуму заплановано проведення конференцій, «круглих столів», семінарів, книжкових виставок, презентацій. Заходи спрямовано на розвиток і зміцнення кращих традицій книжкової справи, популяризацію читання в Україні з урахуванням передового зарубіжного досвіду.

Нагадаємо, у Львові з 12 по 15 вересня відбудеться 20-ий Форум видавців у Львові.

На книжковому ярмарку Форуму представлять 409 нових книжок сучасної української літератури, номінованих на здобуття премії «Найкраща книга Форуму 2013».

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути