chrome firefox opera safari iexplorer

«Укрзалізниця» розживеться українсько-чеськими локомотивами

24 вересня 2013 о 14:13

Українські залізничники працюють над створенням перших у двосистемних пасажирських локомотивів, які прийдуть на заміну старим і зношеним локомотивам. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту.

Наразі «Укрзалізниця» спільно з компанією «Škoda Transportation» завершують опрацьовувати технічне завдання для майбутньої конструкції пасажирських двосистемних електровозів.
Виготовляти двосистемні електровози планується на спільному українсько-чеському підприємстві, яке буде створено за участю компанії «Škoda Transportation» і ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод».

Наразі готується пакет документів щодо створення спільного підприємства та розглядаються можливі варіанти фінансування будівництва складально-випробувального комплексу електровозів на території ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод».

Усього в ході реалізації проекту на спільному українсько-чеському підприємстві планується виготовити 480 електровозів, з яких 50 двосистемних пасажирських електровозів, 330 односистемних пасажирських та 100 двосистемних вантажних електровозів. У конструкції цих електровозів планується частку комплектуючих вітчизняного виробництва довести до 90%. Очікується, що вже на перших електровозах будуть використані комплектуючі десяти українських виробників залізничної продукції.

Таким чином, двосистемний локомотив дозволяє економити людські ресурси, адже не потрібно задіювати для перевезень додаткову локомотивну бригаду (машиніст і помічник машиніста), як це відбувається при зміні односистемного електровоза у місцях стикування різних систем живлення дільниць.

Як повідомляла «Україна Комунальна», «Укрзалізниця» закуповує новий тяговий рухомий склад, який має покращені технічні характеристики, що дозволить зменшити споживання енергоресурсів та експлуатаційних витрат на ремонт і утримання локомотивів.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути