chrome firefox opera safari iexplorer

В Музеї у Пирогові започаткували осінні програми

04 вересня 2013 о 11:02

Почалась золота тепла осінь. Багряно-золоті парки зачаровують своїм вбранням, зваблюють осінньою розкішшю та прохолодою. Після жаркого літа Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує киян і гостей міста провести затишні осінні дні на території музею.

Музей запрошує відвідувачів на цікаві екскурсійні програми, які охоплюють етнографічні регіони України.

Пропонуються наступні тематичні екскурсії:
— Шляхами Тараса Шевченка 
— Мальовниче Поділля
— Архаїчне Полісся
— Барвисті Карпати
— Козацькі землі України.

З вересня формуються творчі гуртки: з малювання, ліплення, вишивки, витинанки, писанкарства, різблення, лозоплетіння, виробів з соломи та кукурудзи та інших народних  ремесел.

Джерело: prostir.museum
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути