chrome firefox opera safari iexplorer

Вчені розробили комп'ютерну гру, яка допомагає уповільнити старіння мозку

09 вересня 2013 о 12:35

Американські фахівці розробили комп'ютерну гру, яка допомагає уповільнити старіння мозку. Гра являє собою гоночний стимулятор, повідомляє УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Розробка дослідників університету Каліфорнії в Сан-Франциско отримала назву NeuroRacer.

Користувачам необхідно керувати автомобілем і шукати елементи. Поєднання цих завдань тренує головний мозок, підвищує його здатність до багатозадачності, що сповільнює його старіння, вважають автори.

Гру протестували на 174 добровольцях у віці 20-70 років. «Гонщики» повинні були реагувати на появу тих чи інших символів на екрані натисканням кнопки. У момент гонок записувалася енцефалограма гравців для оцінки активності мозку.

Через 2 тижні активних занять виявлено, що гра збільшила здатність до багатозадачності навіть в учасників проекту, котрим 60-85 років. Повтор тестів через 6 місяців показав, що ефект гри носить довгостроковий характер. Дослідження методу триває.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Здорова

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути