chrome firefox opera safari iexplorer

Новорічний відпочинок у Карпатах в рази подорожчав

04 листопада 2013 о 10:33

Цього року відзначити новорічні свята в Карпатах стане в рази дорожче. Туроператори знову підняли ціни на проживання, однак розраховувати на поліпшення якості відпочинку туристам не варто.

Так, новорічні тарифи на проживання в Карпатах зросли на 100-200%, пишуть Коментарі з посиланням на «Ділову столицю».

Власники апартаментів, які мають традиційно підвищений попит на відпочинок у Карпатах, приплюсували до торішніх цін ще 10-15%, пояснюючи це подорожчанням продуктів харчування і поліпшенням сервісу.

Зокрема, найбільше підняли ціни приватні готелі, розташовані на жвавих трасах (Татарів, Яблуниця, Поляниця). Приміром, якщо у вересні двомісний стандартний номер можна було забронювати на новорічні дати за 500 грн на добу, то до кінця жовтня ціна зросла до 700 грн.

Водночас великі готелі та бази відпочинку або збільшують мінімальні терміни бронювання, або включають в новорічний пакет купівлю святкового банкету вартістю 500-1000 грн з людини.

У Львові новорічні тарифи на проживання в готелях зросли на 10-30%, а оренда квартир — удвічі. При цьому в агентствах нерухомості не виключають, що з середини грудня ціни на найбільш «ходові» квартири у Львові піднімуться ще на 15-20%.

Однак, незважаючи на високі ціни, на поліпшення якості відпочинку туристам не варто розраховувати.

«Багато готелів дійсно витратилися на ремонти, але далі спорудження сауни або заміни меблів у номерах справа, як правило, не просунулася», — пише видання. При цьому в розвиток лижної інфраструктури і, як раніше, інвестують лише поодинокі комплекси.

Крім того, проблемним залишається питання якості доріг. Якщо трасу Київ-Чоп напередодні Євро-2012 довели до ладу, то дороги в Івано-Франківській області залишаються розбитими.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути