chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові пройде всеукраїнський турнір з рукопашу гопак

12 листопада 2013 о 12:07

У Львові 23 листопада відбуватиметься Відкритий всеукраїнський турнір з рукопашу гопак.

Учасниками турніру будуть спортсмени з 12 областей України, а також очікується команда з Білорусі, повідомляє ZIK.

До змагань допускаються спортсмени, що є фіналістами обласних змагань у своїх регіонах, а також всеукраїнських і міжнародних турнірів. Змагання відбуватимуться у спортивно-гімнастичному комплексі «Грація» (ТВП «Південний»).

Організатором даного турніру є Федерація українського рукопашу гопак.

Довідка

Рукопаш гопак – вид українського одноборства, що активно розвивається в Україні. Базується на українських традиціях рухової культури та сучасних досягненнях спортивної науки.

Впроваджений у навчальний процес трьох вищих навчальних закладів – Львівського державного університету фізичної культури (готує фахівців з цього виду, спортивна спеціалізація відкрита у 1999 року) Львівський національний університет ім. І.Франка, Миколаївський національний університет ім. Сухомлинського.

Складовими є ударна техніка (рук та ніг) і боротьба (кидки, больові та задушливі захвати).

Спортсмени змагаються на килимі (татамі).

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути