chrome firefox opera safari iexplorer

Серед мешканців півдня та сходу варто організувати екскурсії у Межигір’я та на дачу В.Пшонки — М. Томенко

03 березня 2014 о 16:30

Голова комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко коментуючи ситуацію у Криму та на сході України сказав, що він порадив би новим керівникам регіональної та місцевої влади організовувати просвітницькі тури до Межигір’я.

Позитивним фактом є те, що на мітинги з підтримки Володимира Путіна і Росії виходить лише по кілька сотень людей. Але поважаючи усі точки зору, було би корисно новим головам обласних адміністрацій, передусім Донецької області, Криму та інших східних і південних областей організувати екскурсії у Межигір’я, на дачу екс-генерального прокурора України В.Пшонки, щоб вони подивилися як донецькі представники влади «покращили за 4 роки життя для себе» і порівняли із тим як зріс їх «матеріальний добробут». Також показовим є ставлення російських чиновників до українців, яких вони «захищають»: вже на наддержавному рівні вони планують тих, хто «матиме бажання» переїхати до Росії пересилити на Далекий Схід для підсилення трудових резервів даного регіону Росії.

Довідково:

Регіон Далекого Сходу Росії включає Амурську область, Приморський край, Хабаровський край, Республіку Саха (Якутія), Камчатський край, Магаданську область, Сахалін та Чукотку.

Далекосхідний федеральний округ — це 6169,3 тис. км² або 36 % території Росії. Населення округу — 6,3 млн осіб (5% населення Росії). Центр Далекого Сходу — місто Хабаровськ.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути