chrome firefox opera safari iexplorer

В Києві продовжились будівельні роботи Подільського мосту

04 березня 2014 о 14:55

В Києві сьогодні продовжились будівельні роботи над Подільським мостовим переходом, передаєУНН.

Сьогодні попри туман розпочався монтаж п’ятої секції арки Подільського мосту.
Підняття та монтаж 600-тонної конструкції планують встановити за 6 годин за допомогою підйомних кранів та потужних домкратів.

Перші чотири частини арки встановив, кран «Захарій», який під час будівництва впав в Дніпро. Остаточні роботи над аркою планують завершити до початку квітня.

Нагадаємо, роботи зі спорудження моста розпочато у 1993 році, однак у зв'язку з відсутністю фінансування будівництво через кілька років було призупинено. У грудні 2003 року будівництво мосту було відновлено. Закінчення будівництва планувалося на 2008 рік, але після погіршення макроекономічної ситуації фінансування було відновлено тільки в травні 2010 року. КМДА планувало завершити будівництво автомобільної частини мосту до кінця 2013 року, потім завершення цієї ділянки перенесли на 2014 рік.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути