chrome firefox opera safari iexplorer

Вимушені переселенці потребують психологічної допомоги

20 червня 2014 о 11:04

Вимушені переселенці зі східних областей потребують не лише коштів, а й психологічної підтримки та реабілітації

Про це під час круглого столу в рамках проекту «Схід+Захід», ініційованого інформаційним агентством УНІАН, телеканалом УНІАН-ТБ і Телевізійною службою новин каналу «1+1», заявила координатор громадської ініціативи “Восток-SOS” Світлана Тарабанова.

Вона розповіла, що до їхньої громадської організації звернулося близько 2 тисяч вимушених переселенців, з них 1092 особи — дорослі, 362 — дитини шкільного віку, 294 — дитини дошкільного віку і 152 пенсіонери.

“Ще перебуваючи в зоні конфлікту ці люди потребують впевненості в тому, що коли вони залишать своє помешкання, їх зустрінуть на новому місці і вони отримають хоча б тимчасове помешкання. Також потрібна дуже сильна психологічна підтримка, бо вони не переїжджають з місця на місце, а тікають від війни”, — сказала Тарабанова.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути