chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні створили Держслужбу з безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів

15 вересня 2014 о 12:58

Кабінет міністрів України у рамках оптимізації роботи органів виконавчої влади створив Державну службу з питань безпеки харчових продуктів на базі Державної інспекції із захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби, а також Державної ветеринарної і фітосанітарної служби. Про це йдеться у постанові уряду №442, опублікованій на сайті Кабміну. 

Створена служба не лише виконуватиме функції трьох вказаних відомств, але також вестиме держконтроль за дотриманням вимог до формування державних регульованих цін, а також контроль у сфері туризму і курортів.

Раніше Кабмін ліквідував низку інспекцій, що мали контролюючі функції, включаючи Державне агентство з питань інвестицій та управління національними проектами, Державну інспекцію з контролю за цінами і Державну інспекцію із сільського господарства. Крім того, Кабмін ліквідував Держслужбу із захисту персональних даних, Держслужбу з питань протидії ВІЛ\ СНІДу й іншим соціально небезпечним хворобам, Держагентство з туризму і курортів, Державну пробірну службу, а також Держагентство екологічних інвестицій.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути