chrome firefox opera safari iexplorer

Імунолог розповів, як правильно приймати вітаміни

06 лютого 2015 о 15:36

При авітамінозі, який з'являється наприкінці зими, допоможе прийом полівітамінних препаратів. Про це під час прямої лінії повідомив головний імунолог Києва Олег Назар, передає УНН.

Він, зокрема, наголосив, що найбільше користі від природних вітамінів — овочів, фруктів, ягід — припадає на кінець літа, осінь, початок зими. Нестача вітамінів в організмі людини призводить до авітамінозу.

“З середини лютого люди починають відчувати авітаміноз, симптоми якого: відчуття слабкості, погано заживають рани, підвищена температура, людина частіше хворіє”, — сказав О.Назар. Він також наголосив, що для профілактики авітамінозу, крім фруктів та ягід, можна приймати фармацевтичні препарати — будь-які полівітамінні препарати. “Є правила, яких треба дотримуватися. Вітаміни слід приймати у першій половині дня — до 16 години, бо деякі вітаміни містять тонізуючі речовини, що на ніч зайве. Вживати вітаміни слід після їжі — натщесерце вони можуть подразнювати слизову шлунка. Термін прийому — приблизно місяць. Також під час прийому полівітамінів не бажано ходити у солярій”, — розповів О.Назар.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути