chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні створять сайт для контролю бюджетних грошей

11 лютого 2015 о 15:07

Депутати підтримали закон «Про відкритість використання публічних коштів». Верховна Рада України прийняла в другому читанні закон «Про відкритість використання публічних коштів».

Закон №0949 передбачає створення спеціального веб-сайту, на якому розпорядники коштів державного та місцевого бюджетів, суб'єкти господарської діяльності державної та комунальної власності, фондів загальнообов'язкового державного страхування та органи пенсійного фонду будуть щоквартально публікувати інформацію про заплановане та фактичне використання публічних коштів. Форма такої інформації затверджується Кабінетом Міністрів України.

Веб-портал буде офіційним державним ресурсом в мережі інтернет. Інформація, опублікована на ньому, буде перебувати у вільному безкоштовному доступі.

Як повідомила народний депутат Вікторія Сюмар, представляючи закон, він дозволить зробити процес використання бюджетних коштів відкритим і прозорим. Закон набуде чинності після прийняття.

Згідно з пояснювальною запискою до закону, на створення сайту з бюджету буде виділено 500 тисяч гривень, на його утримання з 2015 року — 3 мільйони гривень.

Джерело: ua.korrespondent.net
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути