chrome firefox opera safari iexplorer

Британці шукають молодих українських режисерів

07 березня 2015 о 17:37

Британська Рада в Україні ініціювала конкурс на постановку однієї з сучасних британських п'єс. За задумом організаторів, така постановка буде можлива до кінця 2015 року на камерній сцені театру ім. Франка.

Британці запрошують молодих українських режисерів − до 37 років. До 15 квітня їм потрібно подати свої творчі заявки, а вже в липні один із обранців, який буде визначений в червні, може сміливо приступати до роботи. Згідно з умовами британської сторони, на першому етапі учасники презентують режисерські експлекації до однієї із запропонованих п'єс. Потім будуть публічні читання п'єс. Проект також передбачає серію майстер-класів, які проведуть для українців режисери, сценографи і продюсери з Британії, повідомляє Cultprostir.

Треба зауважити, що «полювання» за молодими українськими режисерами ведеться в Україні вже кілька років. Головні ініціатори такого руху − Центр імені Леся Курбаса та Київський академічний Молодий театр, які ініціювали Фестиваль молодої режисури імені Курбаса.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути