chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові стартував конкурс “Найкраще селфі у трамваї”

13 березня 2015 о 14:20

З 10 березня у Львові стартує конкурс “Найкраще селфі у трамваї”, у якому можна виграти цінні призи. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно сфотографуватися у трамваї, завантажити фотографію у себе на сторінці з хештегом#ilovetramlviv, вподобати сторінку “Я люблю трамвай” та поширити допис про конкурс, передає УНН з посиланням на прес-службу ЛМР.
Цей конкурс у Львові проводять в рамках інформаційної кампанії будівництва трамвайної колії на Сихів “Я люблю трамвай”, за підтримки Європейського банку реконструкцій та розвитку та Міністерства навколишнього середовища Німеччини.
Усі фотографії одразу завантажуються у альбом сторінки любителів трамваїв і за них голосуватимуть відвідувачі. Автор фото, що збере найбільшу кількість вподобань, виграє фотосесію у трамвайному депо від креативного Максима Баландюха чи навчання у школі фотографії імені Дієґо Марадони. За друге місце дарують піврічну можливість безкоштовного проїзду у трамваях, а за третє — сувенірну продукцію I love tram.
Фотографії приймаються до 31 березня включно.

Джерело: УНН
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути