chrome firefox opera safari iexplorer

Експерт розповів, як не помилитись з вибором школи для дитини

29 квітня 2015 о 11:09

Обрати підходящу школу для дитини просто — батькам лише необхідно з'ясувати, який мікроклімат у вподобаному ним навчальному закладі.

Таку точку зору висловив віце-президент Всеукраїнської тьюторської асоціації, директор зі стратегічного розвитку київської школи «Афіни» Олексій Греков в інтерв'ю кореспонденту ГолосUA.
«Я раджу звернути увагу на середовище загалом, а не лише на окремого викладача. Дитину формує викладач, але, не меншою мірою, і середовище. І це не лише стіни, красиві або облуплені, але й відносини в колективі», — сказав він.
При цьому він зазначив, що батькам украй важливо зрозуміти, які відносини в цьому навчальному закладі існують між дітьми та дорослими, а також — між старшими дітьми й молодшими.
«Тут дуже важливі два моменти. По-перше, чи зможете ви швидко і безперешкодно вийти на «першу особу» школи, тобто, директора. Якщо для цього потрібно пройти багато етапів, ви там як батько — ніхто. По-друге, досить прогулятися по поверхах школи та поспостерігати, як дорослі розмовляють з дітьми, вичитують їх або просто розмовляють. Можна поставити будь-якій дитині запитання та відстежити її реакцію. Якщо вона замикається, ховається та боїться — одразу ясно, що середовище формує заляканого, забитого школяра. Це, власне, виходить від керівництва, саме воно вибудовує цей «ланцюжок», — підкреслив він.

 

Джерело: Golos.ua
Розділи: Суспільство

26 грудня

Інші дати
Народився Євген Плужник
(1898, с.Кантемирівка, нині - Росія – 1936) – український письменник, поет, драматург, перекладач. Автор поетичних збірок «Дні», «Рання осінь», «Рівновага», роману «Недуга», п»єс «Просефор Сухораб», «У дворі на передмісті»
«Але ж пливуть, минають літа... Час і горами двига. ...І сум не такий, і радість не та... І тільки незмінна книга!» (Євген Плужник)
Розгорнути
Народився Володимир Владко
(1900, м. Санкт-Петербург - 1974) - український письменник-фантаст, автор повістей "Чудесний генератор", "Позичений час", "Фіолетова загибель", збірки "12 оповідань", "Сивий капітан", "Залізний бунт" та ін.
Розгорнути