chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові стартував конкурс на найкращу україномовну книжку

01 травня 2015 о 18:45

Управління культури Львівської міськради оголошує конкурс на найкращі україномовні видання львівських видавництв у 2015-му році. За результатами оцінки книжкових видань переможці отримають фінансову підтримку від мерії.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуть з 30 квітня до 29 травня включно, інформує прес-служба Львівської міськради.

Подані на конкурс заявки конкурсна комісія розглядатиме впродовж 30 календарних днів після закінчення терміну подання заявок.

Перелік переможців конкурсу оприлюднять на сайті ЛМР протягом трьох робочих днів після заключного засідання конкурсної комісії.

Конкурс підтримує видання творів: наукової літератури; художньої літератури; науково-популярної літератури; довідкової літератури; дитячої літератури; перекладної літератури. Не підтримує: незавершені, багатотомні та серійні видання; продовжувані та періодичні видання (наприклад, наукові вісники та збірники, записки наукових товариств тощо); рекламно-інформаційну літературу туристичного спрямування; збірники конференцій; понад одну книжку одного видавця, подану на одну номінацію.

Джерело: ЛітАкцент
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути