chrome firefox opera safari iexplorer

Куди зібрались українці на свята в умовах економічної кризи

02 грудня 2015 о 11:09

До нового року залишився місяць, і українці вже масово готуються до святкування. Зокрема, вибирають, де саме провести свята: вдома чи за кордоном.

Мрії про люксовий відпочинок на новорічні свята не завжди збігаються з реаліями, такими, як коливання курсу валют чи проблеми з відкриттям візи. Отож, багатьом залишається насолоджуватися святковим салатом «Олів’є» вдома, йдеться в сюжеті телеканалу новин «24».

І поки одні ще планують, інші до Нового року вже готові. Автобусні тури починають купувати ледь не за рік до свят. А квитки на літак активно бронюють уже з вересня. Бо так дешевше. А тим, хто лише зараз згадав, що хоче провести різдвяні канікули за кордоном, у турагентствах радять поспішити.

Цього року популярними серед українців є балтійські країни та європейські напрямки. Багато хто їде до Польщі, Нідерландів, Угорщини, Словаччини та Німеччини. А охочі поринути в казку купують тури до Фінляндії.

Також запевняють — ціни на закордонний відпочинок не космічні. Порівняно з минулим літом різниця не значна, а в більшості випадків її взагалі немає. Дорогими на різдвяні канікули залишаються європейські гірськолижні курорти.

Альтернатива їм — дешевші, але нічим не гірші українські Карпати. Оскільки «Буковель» давно розпроданий, пропонують інші варіанти.

Не бояться українці літати до країн, де сталися теракти. Так, у Єгипет та Францію тури розлітаються, як гарячі пиріжки. Свята у Парижі та засніжених Альпах обійдуться українцям у близько 800 євро за два тижні на одну особу. А сім днів у Єгипті коштуватиме від 400 євро.

13 червня

Інші дати
13 червня відзначають:
  • День визволення Маріуполя від російських окупантів.
  • Міжнародний день поширення інформації про альбінізм.
Розгорнути
Володимир Правик
1962 –  герой-пожежник, ліквідатор аварії на ЧАЕС. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Марія Грінченко
1863 – Марія Грінченко (М. Загірня, М. Чайченко) – письменниця, перекладачка, дружина і помічниця Б. Грінченка. Авторка віршів, оповідань, повісті «В шахтах», спогадів про І. Нечуя-Левицького, В. Самійленка.
Розгорнути
Народився Василь Моруга
(1947, с. Сонцеве Донецької обл. - 1989) - український письменник, перекладач, журналіст. Автор поетичних збірок, документальної повісті "розкажи мені, поле", казок для малят. Тривалий час був головним редактором дитячого журналу "Барвінок".
Розгорнути
Народився Марко Черемшина (Семанюк Іван Юрійович)
(1874, с.Кобаки, Івано-Франківська область – 1927), український письменник і громадський діяч, адвокат, доктор права. Автор збірок «Карби», «Верховина» та ін.
 
«Етнографічних матеріалів я не збирав, бо сам був тим матеріалом, пересякнувши наскрізь народними піснями та казками із самого малку. Я виріс серед співанок, та казок, та сопілок, вдихав їх в себе і віддихав ними». (Марко Черемшина)
Розгорнути

Новини Дивитися всі