chrome firefox opera safari iexplorer

У музеї Тичини відсвяткують День народження поета

27 січня 2016 о 11:41

До 125-річчя з дня народження знаменитого українського поета Павла Тичини київський музей Тичини розкриє невідомі історії з життя поета. Святкові заходи відбудуться 27 січня.

Організатори обіцяють провести екскурсії для київських бібліотекарів, показати найцікавіші музейні проекти, а також влаштувати літературно-музичний вечір «Талант дарований Небом».

«На літературному вечорі будуть виступати Іван Драч, Борис Олійник, Михайло Жулинський та інші метри української літератури, які читатимуть поезію Тичини. Також ми проведемо для гостей екскурсію з каганцями під назвою «Київ Тичини», протягом якої будемо розповідати невідомі історії з життя Павла Тичини у напівтемряві», — розповіла Cultprostir науковий співробітник музею Богдана Тараніна.

Заходи до 125-річчя поета продовжаться 28 січня кримсько-татарськими студіями в музеї Тичини під назвою «Ми – зорі одного неба». Відвідувачі побачать виставку книг, подарованих Тичині кримськотатарськими письменниками, а також фільм «Къырым» Ксенії Жорноклей. 29 січня в музеї виступить гурт «Теорія простору», а сучасні українські письменники Павло Корабчуко, Оксана Гаджій, Лесик Панасюк і Любов Якимчук прочитають свої вірші.

 

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути