chrome firefox opera safari iexplorer

У музеї Тичини відсвяткують День народження поета

27 січня 2016 о 11:41

До 125-річчя з дня народження знаменитого українського поета Павла Тичини київський музей Тичини розкриє невідомі історії з життя поета. Святкові заходи відбудуться 27 січня.

Організатори обіцяють провести екскурсії для київських бібліотекарів, показати найцікавіші музейні проекти, а також влаштувати літературно-музичний вечір «Талант дарований Небом».

«На літературному вечорі будуть виступати Іван Драч, Борис Олійник, Михайло Жулинський та інші метри української літератури, які читатимуть поезію Тичини. Також ми проведемо для гостей екскурсію з каганцями під назвою «Київ Тичини», протягом якої будемо розповідати невідомі історії з життя Павла Тичини у напівтемряві», — розповіла Cultprostir науковий співробітник музею Богдана Тараніна.

Заходи до 125-річчя поета продовжаться 28 січня кримсько-татарськими студіями в музеї Тичини під назвою «Ми – зорі одного неба». Відвідувачі побачать виставку книг, подарованих Тичині кримськотатарськими письменниками, а також фільм «Къырым» Ксенії Жорноклей. 29 січня в музеї виступить гурт «Теорія простору», а сучасні українські письменники Павло Корабчуко, Оксана Гаджій, Лесик Панасюк і Любов Якимчук прочитають свої вірші.

 

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути