chrome firefox opera safari iexplorer

Стартував конкурс на створення сучасного літературного героя

21 січня 2016 о 10:00

Конкурс на створення сучасного українського літературного героя оголосили 1+1 media. За його результатами в Україні вийде книжка про справжнього героя.

Подати заявку на книжковий пітчинг «Книголав» може кожен охочий до 22 лютого. За умовами конкурсу, необхідно надіслати свою ідею у вигляді легенди героя або опису його світу, історію, яка трапилася з ним, та відео-презентацію, яка розкаже, за що мають полюбити героя.

Переможців обиратимуть у кілька етапів. Концепції героїв за надісланими відео буде оцінювати спеціальне дитяче журі, а доросле – дасть оцінку якості написання і розкриття сюжету. Окрім цього, відбудеться голосування за відео та легенди на сайті пітчингу. За результатами цього етапу 29 лютого будуть визначені 10 фіналістів.

Після цього автори-фіналісти отримають рекомендації від журі, щоб допрацювати свої ідеї. Переможець пітчингу «Книголав» буде оголошений 11 березня після презентації завершених робіт. Також автори 3 найкращих ідей зможуть представити своїх героїв у комп’ютерній грі на Media Hack Weekend 2016.

 

Джерело: cultrpostir.ua
Розділи: Конкурси

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути