chrome firefox opera safari iexplorer

Правила активного українця. Як все встигати?

20 квітня 2016 о 10:49

Керувати часом неможливо. Але якщо його ефективно використовувати, можна досягти чималого успіху. Пропонуємо ТОП-7 порад, які допоможуть все встигати.

1. Плануйте завдання на наступний день із вечора

Іноді важко заснути, коли в голові крутяться думки про завтрашній день. Тому краще заздалегіть спланувати завдання. Таким чином ви розвантажите голову і спокійно заснете. З чітким планом існуватиме менша ймовірнітсть того, що щось забудете.

2. Записуйте все, що плануєте

Розум краще сприймає інформацію, записану на папері. Якщо ви будуєте плани лише подумки, мозку складно цю інформацію обробляти. Вона для нього не структурована.

3. Прописуйте час виконання завдань

Плануючи завдання, розрахуйте, скільки часу потрібно або скільки ви хочете виділити. Цим ви говорите своєму розуму: «На написання статті я виділяю 1,5 години». І в нього немає іншого виходу, крім як сприйняти інформацію і підлаштуватися

4. Проставте пріоритетність

Виділіть зручним для вас способом завдання, які потрібно зробити в першу чергу, а якими можна зайнятися пізніше. Також випишіть ті, які можна перенести й комусь доручити.

5. Визначте зручний час для роботи

У кожної людини є свій біоритми. Прослідкувавши за своїм організмом, можна визначити час, на який припадає пік активності. Саме в цей час потрібно братися за справи. Таким чином, можна встигнути зробити багато запланованих речей за короткий період часу.

6. Визначте 5 завдань з списку, які зроблять ваш день ефективним

Сфокусуйте свою увагу на них, і ви помітите, що у вас більше не буде розпорошуватися увага. І, якщо ви правильно розподілили пріоритети, то ці завдання дадуть максимальний результат.

7. Концентруйтесь на одному завданні

Виконуючи одночасно багато справ продуктивність падає. Візьміть за правило не приступати до нового завдання, якщо ще не закінчили попереднє.

5 травня

Інші дати
Народився Сидір Воробкевич
(1836, м. Чернівці – 1903) – український письменник, композитор, музично-культурний діяч, православний священик, педагог.
«Мово рідна, слово рідне, Хто вас забуває, Той у грудях не серденько, Тільки камінь має. Як ту мову мож забути ? Котрою учила Нас всіх ненька говорити Ненька наша мила ?» (Сидір Воробкевич)
Розгорнути
Народився Юрій Липа
(1900, м. Полтава – 1944) - громадський діяч, письменник, історіософ, публіцист.
Розгорнути