chrome firefox opera safari iexplorer

Українці перетинатимуть кордон з Білоруссю виключно за закордонними паспортами

06 квітня 2016 о 12:27

 

Відповідне рішення було обговорено у рамках українсько-білоруських консультацій з консульсько-правових питань на рівні керівників консульських служб МЗС обох держав

«З огляду на вимоги ICAO щодо використання для перетину кордону паспортів, що містять машинозчитувану зону (паспорт громадянина України не містить такої зони) і безпеки таких документів, білоруською стороною запропоновано здійснити перехід поїздок громадян України до Білорусі виключно за закордонними паспортами (громадяни Білорусі в’їжджають в Україну за паспортами громадянина Білорусі, який одночасно є і паспортом для виїзду за кордон)», –повідомляє МЗС.

Перехід на в’їзд до Білорусі на підставі закордонного паспорту буде проходити покроково:

-       З 1 січня 2017 року планується запровадження в’їзду українців до Білорусі виключно за закордонними паспортами у міжнародних аеропортах

-       З 1 квітня 2017 року відповідне рішення запроваджується у міжнародних і міждержавних пунктах пропуску залізничного та автомобільного транспорту

-       у місцевих пунктах пропуску через державний кордон – з 01.01.2018 р.

При цьому українською стороною запропоновано максимальне спрощення режиму перетину українсько-білоруського державного кордону громадянами України, які проживають у прикордонних регіонах, зокрема шляхом внесення змін у відповідну двосторонню Угоду.

Наступний раунд переговорів з білоруською стороною запропоновано провести цього річ у травні в м. Київ.

Джерело: Твоє місто
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути