chrome firefox opera safari iexplorer

Закохані в Київ: фотографії весняного міста

19 квітня 2016 о 10:44

Казковий храм Адріана і Наталії на Лісовому масиві

Киянка Наталя Бабенко працює на Подолі. «Для багатьох столиця чомусь асоціюється з Майданом, Хрещатиком, Печерськом, Подолом. Але на Лівому березі теж є багато затишних і дуже красивих місць! Русанівка, Гідропарк, Райдужний, Лісовий масив – тут теж живуть кияни, і є свої родзинки.

_______8591476_

Наприклад, на Лісовому проспекті, 22, розташувався храм Святих мучеників Адріана і Наталії. З мого балкона він виглядає просто чарівно! З усіх боків його оточує густий сосновий ліс, як в казці», – каже нам Наталя.

Ніжний захід і вічний князь Володимир

Киянка Ольга Омельченко працює менеджером. «Моє найулюбленіше місце – в Гідропарку, біля мосту Метро. Там є одне затишне кафе, і я люблю там бувати. Звідти зручно дивитися на приголомшливі види правого берега Києва, Лавру, монастирі, вічний пам'ятник князю Володимиру.

sl373638_8591478_

Тут можна насолодитися прекрасними заходами сонця і відчути, як б'ється серце Києва. Головне – щоб цей прекрасний вигляд не спотворювали забудовники», – каже Ольга.

sl374406_8591477_

Злива на безлюдному Майдані Незалежності

Киянка Ганна Фесенко працює менеджером. Вона поділилася з нами незвичайним фото безлюдного Майдану Незалежності (що буває вкрай рідко) – під час сильної зливи.

_dsc0483_-2__jpg_8591473_

Ганна по-справжньому закохана в це місце і навіть присвятила йому вірш: "Дождь не льет, а стучит, словно по роялю. И искусно выдает звуки пасторалью. И летят они, летят, ввысь, как образ прошлый. Теребят и теребят память не нарочно. Нет, не серый, нет, не серый, хоть и седовласый, Киев мой, Киев мой — разноцветный «красень».

Маленьке місто для «великих» людей

Киянка Наталя Чвора своїм коханим і самим чарівним місцем в Києві називає невелику площадку в Гідропарку, де можна відчути себе великою в «маленькому» місті «Це мальовничий парк „Київ у мініатюрі“. Будинки, які ми звикли бачити величезними, тут представлені в масштабі 1 до 33 – цілих 48 макетів!

0773_8591474_

Можна за п'ять хвилин побачити все сучасне місто, з усіма найвідомішими пам'ятками архітектури. Просто казка!» – Ділиться Наталя.

Буйство кольорів і фарб в столичному ботсаду

Киянин Володимир Крекотін обожнює прогулянки по ботсаду. «Погода радує нині не тільки нас, а й рослини – вони цвітуть і пахнуть, і просто гріх не насолодитися і першим, і другим. Не відобразити цей момент неможливо!

13023415_1002807606423029_288984108_n_8591475_

Я взагалі обожнюю гуляти в київських парках і зелених зонах. Повітря чисте і ароматне, відчувається близькість до природи. Мабуть, самий мій улюблений парк – Ботсад імені Фоміна на бульварі Шевченка: до нього зручно добиратися, він просторий і дуже різний», – каже Володимир.

Джерело: Сегодня
Розділи: Туристичні новини

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути