chrome firefox opera safari iexplorer

Суд закрив Музей історії Києва

30 травня 2016 о 11:43

КМДА буде оскаржувати рішення суду. Суд прийняв рішення призупинити роботу Музею історії Києва kyivhistorymuseum.org Суди першої та апеляційної інстанції винесли рішення про припинення роботи Музею історії Києва, який знаходиться за адресою вул. Б. Хмельницького, 7. Як повідомляється на сайті КМДА, відповідне рішення прийнято за позовом Шевченківського районного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. Пожежники знайшли в музеї ряд порушень, зокрема, не всі сходинки були однакового розміру, дверні прорізи відрізнялися на 2 сантиметри від зазначених в проекті і так далі. Як зазначає заступник голови КМДА Ганна Старостенко, на підпис керівництву Музею складений акт не подавався і був підписаний виключно пожежниками.

17 березня Окружний адміністративний суд прийняв рішення відключити Музею електроенергію, накласти печатки на розподільчі електрощитки і вхідні двері до повного усунення порушень. 11 травня Київський апеляційний суд підтвердив це рішення. Старостенко також зазначила, що рішення обох судів були прийняті без участі представників Музею історії Києва.

Джерело: dt.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути