chrome firefox opera safari iexplorer

Українка отримала нагороду на Каннському кінофестивалі

18 травня 2016 о 12:38

Українська режисер і сценарист Марися Нікітюк отримала нагороду ScripTeast Award в Каннах за свій сценарій «Коли падають дерева».

Про це написав продюсер майбутньої стрічки Ігор Савиченко на сторінці у Facebook.

Окрім почесної відзнаки, сценарій Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» також отримав 10 000 євро на подальше виробництво фільму.

«Це дуже радісна подія особисто для мене і для проекту фільму загалом. Хоча це і велика відповідальність. Україна вперше взяла участь в програмі ScripTeast, і перемога мого сценарію я сподіваюсь розпочала гарну традицію для українських авторів та режисерів», – сказала вона на врученні нагороди.

Роботою над фільмом займається компанія «Директорія Кіно». Початок зйомок заплановано вже на серпень 2016 року.

Зазначимо, цьогоріч вже вдесяте під час Каннського кінофестивалю було представлено нагороду ScripTeast імені Кшиштофа Кешльовського за найкращий сценарій з Центральної та Східної Європи, написаний та розроблений в межах сценарної програми Незалежної Кінофундації, передає Еспресо.tv.

Раніше повідомлялося, що критики не вдоволені цьогорічними фільмами Каннського фестивалю.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути