chrome firefox opera safari iexplorer

Відкрито реєстрацію глядачів на «Чілдрен Кінофест 2016»

20 травня 2016 о 13:17

Кіноогляд кращого дитячого кіно Європи відбудеться у 18 містах України з 27 травня по 5 червня. 20 травня для глядачів відкрилася реєстрація на безкоштовні покази фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Зареєструватися може кожен охочий – потрібно заповнити електронну форму на офіційному сайті фестивалю . Цього року кіноогляд відбудеться втретє у 18 містах України з 27 травня по 5 червня.

Глядачі виступають як журі фестивалю й віддають свої голоси за фільм, який їм сподобався. Картина-переможець міжнародного конкурсу обирається шляхом підрахунку глядацьких голосів і оголошується на церемонії закриття в новому фестивальному центрі, столичному кінотеатрі «Київська Русь» 5 червня о 15:00.

У рамках міжнародного конкурсу представлено сім європейських фільмів, відібраних на міжнародних кінофорумах. Кожна з картин рекомендована до перегляду для різних вікових категорій – від 4 до 14 років.

У позаконкурсній програмі на глядачів чекає ретроспектива міні-мультфільмів від легендарної анімаційної студії Aardman та серія мультиплікації «Моя країна – Україна». Закриває фестиваль музична комедія «Фелікс», яка перемогла на «Чілдрен Кінофесті» 2015 року.

Чілдрен Кінофест 2016
Фелікс © childrenkinofest.com

Послом цьогорічного фестивалю виступає актор, кінорежисер і телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв. Місія фестивалю – популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку і соціальних груп. Половина місць виділяється організованим групам глядачів із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

Міста, що приймають кіноогляд: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів.

Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Королівства Норвегія в Україні, Посольства Королівства Данія в Україні, Данського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі