chrome firefox opera safari iexplorer

Чому так важливо пити воду на роботі?

03 червня 2016 о 12:44

Залежно від статі, віку, ваги людини та фізичного навантаження денна норма споживання рідини може бути різна. За результатами досліджень дорослий чоловік в середньому повинен споживати від 1500 до 1800 мл води, жінки – 1300—1500 мл. води.

Ідеальна формула для вираховування вживання оптимальної кількості води: 24*на вагу тіла + 400.

Тобто, якщо ваша вага 50 кг, то 24*50+400=1600 мл води вам потрібно щоденно вживати. Згідно з результатами всеукраїнського багатоцентрового обсерваційного дослідження, українці п’ють вдома більше води, ніж на роботі (навчанні) та на прогулянках.

Так, 50% респондентів вважають, що вживають вдома достатню кількість рідини (61% чоловіків vs 41% жінок). Однак на роботі (навчанні) цей показник склав лише 32% (40% чоловіків vs 25% жінок). І найменше води українці п’ють під час прогулянок – достатньою цю кількість вважають лише 24% опитаних (31% чоловіків vs 18% жінок).

Саме на роботі та навчанні особливо важливо слідкувати за питним режимом, адже середньостатистичний українець проводить на робочому місці 80% свого часу.

Життя сучасного офісного працівника, школяра чи студента щодня наповнене стресом, а його мозок постійно обробляє величезну кількість інформації. До того ж більшість офісних приміщень обладнані кондиціонерами, які висушують повітря. В результаті працівники страждають від типових офісних хвороб, таких як «синдром сухого ока», «комп'ютерний варикоз» (через часте сидіння у позі «нога на ногу»), зниження концентрації та головний біль. Зарадити цим неприємним станам може правильний питний режим.

В ідеалі в офісі, в школі, університеті, мають бути кулери з питною водою, в інших випадках слід завжди мати під рукою пляшку води. Так само важливо слідкувати за питним режимом під час прогулянок.

Прогулянка – це помірне фізичне навантаження, під час якого організм активно втрачає вологу. Для запобігання зневодненню, візьміть за правило слідкувати за кількістю рідини, яку ви вживаєте і завжди мати під рукою пляшку води або будь-якого іншого безалкогольного напою.

28 березня

Інші дати
Дмитро Гнатюк
1925 –  видатний оперний співак. Перший виконавець легендарних пісень «Два кольори» і «Києве мій». Соліст, а з 1988 р. – головний режисер Національного театру опери та балету ім. Т.Шевченка. Герой України.
Розгорнути
Олекса Гірник
1912 – український дисидент, політв’язень. У 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою, 22 січня 1978 р., вчинив самоспалення біля могили Т.Шевченка на Чернечій горі на знак протесту проти русифікації. Герой України (2007, посмертно).
Розгорнути
Народився Юліан Бачинський
(1870, с.Новосілка Тернопільська область – 1940) - український громадський і політичний діяч, публіцист, автор праці «Україна Irredenta», в якій обґрунтував необхідність створення української незалежної держави.
"Вільна, велика, політично самостійна Україна, одна, нероздільна від Сяну по Кавказ!". (Юліан Бачинський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі