chrome firefox opera safari iexplorer

Мультивітаміни для вагітних – даремні витрати, — дослідники

13 липня 2016 о 11:17

Мультивітаміни для вагітних — даремна витрата коштів, тому що більшість майбутніх мам не потребують цього, пише ВВС. Україна, посилаючись на науковців.

Так, у дослідженні, опублікованому у виданні Drug and Therapeutics Bulletin, науковці не виявили, що мультивітаміни покращують здоров'я матері і дитини.

Але вагітні жінки повинні переконатися, що приймають фолієву кислоту і вітамін D, а також мають збалансовану дієту, додають вони.

За словами дослідників, є переконливі докази користі фолієвої кислоти. 0,4 мг на день кислоти захистять від так званих дефектів нервової трубки плоду.

0,01 мг вітаміну D на день рекомендують для здорових кісток матері і дитини.

Вітамін, який може бути небезпечним під час вагітності, це А. Занадто багато цього вітаміну може зашкодити дитині.

Дослідники заявили, що вагітні жінки можуть відчувати, що їх примушують купувати дорогі мультивітаміни для того, щоб дати дитині кращий старт в житті.

Слід було б протистояти маркетинговим вимогам, які, схоже, не приносять переваг матері і дитині.
«Вітаміни, які рекомендують для всіх жінок під час вагітності, це лише фолієва кислота і вітамін D, які доступні за відносно низькою ціною», — йдеться у дослідженні.

Джанет Файл з Королівського коледжу акушерок зазначила: «Ми хотіли б закликати вагітних жінок або тих, хто планує завагітніти, дотримуватися здорової різноманітної дієти, яка включає свіжі фрукти і овочі, а також приймати фолієву кислоту. Немає жодної необхідності для вагітних жінок їсти за двох. Це міф, і все, що потрібно — нормальна, здорова, збалансована кількість їжі».

Британська Асоціація виробників здорової їжі, яка представляє індустрію харчових добавок, наполягає на тому, що значна частина жінок дітородного віку не отримують зі свого раціону достатньої кількості поживних речовин. В Асоціації заявляють, що вітаміни можуть допомагати дієті.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути