chrome firefox opera safari iexplorer

Бурштинову мафію ліквідували чи по-новому очолили?

06 вересня 2016 о 16:14

Останнім часом влада не звертає уваги на ще не так давно модну тему боротьби з «бурштиновою мафією»: вже ніхто не дає доручень зупиняти нелегальних копачів, ніхто не влаштовує рейди правоохоронців, не створюються спеціальні слідчі комісії, не згадується вже і про необхідність ухвалення закону про легалізацію видобутку бурштину в Україні.

Невже статус усіх старателів у «бурштинових регіонах» вже легалізований, територія, розбомблена помпами, рекультивована, програми розвитку цих регіонів вже ухвалені, і найголовшіне – невже держава отримує шалені надходження до бюджету від видобутку бурштину?

Якщо ні, то, можливо, нещодавнє спеціальне накручування ситуації у «бурштинових регіонах» було потрібне лише для того, щоб змінити попереденіх «смотрящих» «бурштинової мафії» на нових кураторів?

Бо виглядає таким чином: жоден із заявлених заходів, які обіцяла здійснити влада, досі не реалізований, а про проблему чомусь «забули», наче її і не існує.

Тоді, мабуть, відповідає правді те, що «бурштинову мафію» в Україні не ліквідували, а по-новому очолили?!

100x100Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути