chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні знімуть фільм про героя нашого часу

02 січня 2017 о 10:14

Молода українська режисерка Тоня Ноябрьова, яка дебютувала у 2012 році з короткометражною стрічкою «День незалежності», зніматиме перший повнометражний фільм – комедію «Герой нашого часу».

«День незалежності» став переможцем національного конкурсу МКФ «Молодість» і був відзначений журі на Одеському кінофестивалі. Ось що відповіла Тоня на питання Cultprostir, чи змінився «герой нашого часу» з моменту зйомок цієї короткометражки: «Все-таки з тих пір відбулося багато історичних подій, тому вважається, що українці змінились. Але часи завжди однакові, і насправді ніяк середньостатистичний українець не змінився. Його як цікавили і хвилювали побутові проблеми, так і продовжують. Загалом це нормально. На жаль, багато в чому не змінились і українські реалії».

За словами Тоні, у майбутньому фільмі будуть порушені вічно живі теми, незважаючи на те, що головний герой стикається з проблемами, які переслідують кожного – комунальними службами, інфраструктурою міста. «Адже жодні історичні події не впливають на здатність людини, наприклад, закохуватися, – каже режисерка. – І хоч середньостатистичний українець не змінився, наш герой, як мінімум, подорослішав».

Продюсерами проекту «Герой нашого часу» стали Анна Паленчук і Микола Конопелько.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути