chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні знімуть фільм про героя нашого часу

02 січня 2017 о 10:14

Молода українська режисерка Тоня Ноябрьова, яка дебютувала у 2012 році з короткометражною стрічкою «День незалежності», зніматиме перший повнометражний фільм – комедію «Герой нашого часу».

«День незалежності» став переможцем національного конкурсу МКФ «Молодість» і був відзначений журі на Одеському кінофестивалі. Ось що відповіла Тоня на питання Cultprostir, чи змінився «герой нашого часу» з моменту зйомок цієї короткометражки: «Все-таки з тих пір відбулося багато історичних подій, тому вважається, що українці змінились. Але часи завжди однакові, і насправді ніяк середньостатистичний українець не змінився. Його як цікавили і хвилювали побутові проблеми, так і продовжують. Загалом це нормально. На жаль, багато в чому не змінились і українські реалії».

За словами Тоні, у майбутньому фільмі будуть порушені вічно живі теми, незважаючи на те, що головний герой стикається з проблемами, які переслідують кожного – комунальними службами, інфраструктурою міста. «Адже жодні історичні події не впливають на здатність людини, наприклад, закохуватися, – каже режисерка. – І хоч середньостатистичний українець не змінився, наш герой, як мінімум, подорослішав».

Продюсерами проекту «Герой нашого часу» стали Анна Паленчук і Микола Конопелько.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути