chrome firefox opera safari iexplorer

Міноборони оголосило про призов офіцерів запасу

30 травня 2017 о 14:20

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про проведення призову офіцерів запасу на службу в Збройні сили у 2017 році.

Про це заявив заступник начальника Генштабу ЗСУ Артур Артеменко, повідомляють інформагенції.

Пан Артеменко пояснив, що на службу призиватимуть офіцерів запасу до 43 років, які пройшли підготовку та отримали вищу освіту, ступінь бакалавра або вище, і не проходили службу в Збройних силах.

Він також уточнив, що на посади у частинах, які виконують завдання в АТО, залучаються лише офіцери військової служби за контрактом.

Офіцери військової служби за призовом проходитимуть службу поза межами АТО у пунктах постійної дислокації військових частин та підрозділів.

Строк служби офіцерів становитиме 18 місяців.

Наказ набирає чинності після його затвердження Мін'юстом.

Генерал Артеменко нагадав, що призовний ресурс офіцерів запасу згаданої категорії за останні 7 років складає 91 957 людей.

Частину з них призовуть на службу, щоб укомплектувати первинні офіцерські посади.

Артур Артеменко також повідомив, що навесні до лав ЗСУ та інших військових формувань призвали 14 135 людей віком від 20 до 27 років.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути