chrome firefox opera safari iexplorer

Реформи можливі лише тоді, коли їх ініціатори не бояться змін

18 жовтня 2017 о 10:37

Другу добу намагаюся збагнути, чого прагнуть ініціатори так званої «великої політичної реформи» й чого вимагають більшість людей, які прийшли на акцію.

Годі сподіватися, що вимоги однієї з багатьох версій пропорційної виборчої системи та антикорупційний суд в політичних серцях людей! Мовчу про брехню щодо скасування недоторканності, якої можна було б позбавитися ще два роки тому.

Отож, стратегічне бажання більшості — відсторонення від влади Порошенка. Правові шляхи два: дострокові вибори й імпічмент. Для дострокових — необхідна згода Порошенка, якої немає. Для процедури імпічменту — закон про спеціальні слідчі комісії, якого СЕРЕД ВИМОГ АКЦІЇ НЕМАЄ!

Тактичне завдання — дострокові парламентські вибори. Правовий шлях один — відсутність коаліції та неможливість її створення. Це найпростіше завдання : ДОСИТЬ ВСІМ ЄВРООПТИМІСТАМ-ДЕПУТАТАМ ОФІЦІЙНО ВИЙТИ З КОАЛІЦІЇ!

Наголошую — не з фракції (не дай, Боже, таке вимагати. А як же мандат, а зарплата, а закордонні відрядження?.. це святе)! А лише — З КОАЛІЦІЇ, і її не існує!

А сьогоднішні вимоги, в принципі, потрібні, але здатні лише зменшити політичну температуру в країні.

Бо як каже народна мудрість: довіри заслуговують лише ті, які САМІ ЧЕСНІ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ І ПЕРЕД СОБОЮ!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути