chrome firefox opera safari iexplorer

Реформи можливі лише тоді, коли їх ініціатори не бояться змін

18 жовтня 2017 о 10:37

Другу добу намагаюся збагнути, чого прагнуть ініціатори так званої «великої політичної реформи» й чого вимагають більшість людей, які прийшли на акцію.

Годі сподіватися, що вимоги однієї з багатьох версій пропорційної виборчої системи та антикорупційний суд в політичних серцях людей! Мовчу про брехню щодо скасування недоторканності, якої можна було б позбавитися ще два роки тому.

Отож, стратегічне бажання більшості — відсторонення від влади Порошенка. Правові шляхи два: дострокові вибори й імпічмент. Для дострокових — необхідна згода Порошенка, якої немає. Для процедури імпічменту — закон про спеціальні слідчі комісії, якого СЕРЕД ВИМОГ АКЦІЇ НЕМАЄ!

Тактичне завдання — дострокові парламентські вибори. Правовий шлях один — відсутність коаліції та неможливість її створення. Це найпростіше завдання : ДОСИТЬ ВСІМ ЄВРООПТИМІСТАМ-ДЕПУТАТАМ ОФІЦІЙНО ВИЙТИ З КОАЛІЦІЇ!

Наголошую — не з фракції (не дай, Боже, таке вимагати. А як же мандат, а зарплата, а закордонні відрядження?.. це святе)! А лише — З КОАЛІЦІЇ, і її не існує!

А сьогоднішні вимоги, в принципі, потрібні, але здатні лише зменшити політичну температуру в країні.

Бо як каже народна мудрість: довіри заслуговують лише ті, які САМІ ЧЕСНІ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ І ПЕРЕД СОБОЮ!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути