chrome firefox opera safari iexplorer

Хто винен у технічній поразці збірної України з футболу?

31 березня 2018 о 09:41
segodnya.ua

Комісія з проведення службової перевірки фактів і з'ясування всіх обставин допущення відповідальними працівниками ФФУ помилки в обліку жовтих карток гравців юнацької збірної України U-17 під час участі в еліт-раунді чемпіонату Європи 2018 року, що призвело до технічної поразки нашої команди в матчі зі збірною Сербії (0: 3), повідомила про результати своєї роботи.

Комісія прийшла до висновку, що дії (бездіяльність) трьох співробітників ФФУ, перш за все, позбавили молодих футболістів заслуженої участі у фінальній частині чемпіонату Європи, а також викликали значні репутаційні втрати для українського футболу.

За словами голови комісії Мирона Маркевича, запропоновано звільнити функціонерів, які відповідали за цей напрямок роботи: голову департаменту розвитку ФФУ Володимира Чорно-Іванова, заступника начальника аналітичного відділу Валерія Трутнєва і працівника департаменту національних збірних команд Анатолія Кудя. Також вирішено призупинити дію контракту з помічником головного тренера збірної України (U-17) Сергієм Мурадяном.

Рішення про подальшу співпрацю з головним тренером збірної Олегом Кузнєцовим буде прийнято за підсумками засідання Комітету національних збірних ФФУ, яке заплановане на вівторок, 3 квітня.

Джерело: segodnya.ua
Розділи: Спорт в Україні

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути