chrome firefox opera safari iexplorer

Український паспорт – у сотні найбажаніших у світі за рейтингом Nomad Capitalist

11 березня 2018 о 09:50
dniprograd.org

Україна посіла 91-ше місце у рейтингу паспортів організації Nomad Capitalist. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Україна отримала стільки ж балів у рейтингу, як Албанія

У порівнянні з минулорічним рейтингом, український паспорт покращив свої позиції на 21 пункт. Зокрема, цьому посприяло запровадження безвізового режиму з Україною 32 країнами світу, включно з усіма членами ЄС.

Окрім кількості країн, у які власники паспорта можуть подорожувати без візи, рейтинг Nomad Capitalist враховує низку інших чинників на кшталт жорсткості митного режиму, можливості мати подвійне громадянство та особисту свободу громадян.

У першій десятці рейтингу – Люксембург, Ірландія, Швейцарія, Португалія, Швеція, Італія, Іспанія, Фінляндія, Данія, Німеччина та Нова Зеландія. США у рейтингу посіли 35-те місце.

За умови однакової кількості балів рейтинг ставить на одне місце по кілька країн

 У січні Україна посіла 44-те місце у світі і перше місце серед країн СНД у щорічному Індексі паспортів компанії Henley&Partners.

 Український паспорт дозволяє відвідувати 114 держав без візи.

 Nomad Capitalist – компанія, яка консультує підприємців щодо податкового законодавства та інвестицій.

Джерело: the-village
Розділи: Суспільство

9 листопада

Інші дати
День української писемності та мови
Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Розгорнути
День вшанування преподобного Нестора Літописця
(бл. 1056 – 1113) – київський літописець та письменник-агіограф, чернець Києво-Печерського монастиря. Автор житій святих князів Бориса і Гліба та Феордосія Печерського. Вважається упорядником (за іншою версією автором) «Повісті времінних літ».
Розгорнути
Народився Богдан Лепкий
(1872, с.Крегулець, Тернопільська область – 1941) – український поет, прозаїк, літературознавець, критик, перекладач, історик літератури. Творча спадщина Б.Лепкого складає понад 80 власних книг, у тому числі цикл романів «Мазепа», він — упорядник і видавець 62 томів творів української класики з ґрунтовними дослідженнями, примітками, коментарями.
«Колисав мою колиску Вітер рідного Поділля І зливав на сонні вії Степового запах зілля. Колисав мою колиску Звук підгірської трембіти, Що від неї зорі меркнуть І росою плачуть квіти» (Богдан Лепкий)
Розгорнути