chrome firefox opera safari iexplorer

«АВС-арт запрошує на персональну виставку Лесі Біленко «БЕРЕГИНІ БЕРЕГІВ»

04 жовтня 2018 о 13:44
avsart.com.ua

Самобутня мисткиня Леся Біленко з багатою художньою уявою створює загадковий незбагненний простір, в якому у вигадливих сполученнях поєднані об’єкти реального й фантастичного світу. Майстриня графіки, надихаючись від спілкування з природою та довколишнім світом, трансформує побачене в складні, насичені чуттєвими художніми образами, настроєво-сюжетні композиції. Здебільшого графічні твори Лесі Біленко – це наративи, які фіксують закарбовані в пам’яті зорові образи, алегорії, символи. Співзвучність кольорів, примхлива гра ліній, фактурність, умовність та узагальнення форм – характерні риси творів художниці.

Виставка Лесі Біленко «Берегині берегів» у галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок художниці, об’єднаний наскрізною темою жінки. Жіночі образи мисткині різні як за настроєвістю, так і за приналежністю до культурно-географічних координат: ось космацьке подвір’я, ось кафе в Сімеїзі, а далі – узбережжя Арамболя з його екзотикою і щоденною подієвістю.

Лінія творчої уяви скеровує мандрівний човен до берегів, і в кожного з них своя берегиня – задумлива, замріяна, заклопотана, закохана, задивлена в далечінь в очікуванні прийдешнього.

Про авторку

Леся Біленко народилася 1989 року в Києві. 

Із 1995 р. навчалася в Київській дитячій академії мистецтв на факультеті образотворчого мистецтва. 2006 р. вступила в Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури на факультет графічних мистецтв. 2012 р. закінчила магістратуру НАОМА (майстерня вільної графіки професора А.Чебикіна).

Член Національної спілки художників України з 2013 р. (секція графіки).

У творчій біографії мисткині – численні персональні й групові виставки. Лауреатка й дипломантка всеукраїнських і міжнародних виставок та конкурсів.

Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Німеччини, Японії, США, Китаю, Індії, Франції.

Відкриття виставки – 9 жовтня 2018 о 18 годині.

Під час виставки художниця поділиться своїм мистецьким досвідом на майстер-класах, до яких можуть долучитися всі бажаючі.

 Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.

Виставка працює 9 – 20 жовтня 2018 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.

Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33. E-mail: gallery.avsart@gmail.com

Сайт: www.avsart.com.ua

Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути