chrome firefox opera safari iexplorer

В бібліотеці ім. М. Максимовича відбудеться фестиваль «Читач року»

22 березня 2019 о 14:42
uk.wikipedia.org

22 березня 2019 р. в головному корпусі Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича відбудеться Другий Всеукраїнський фестиваль «Читач року».

Попередній фестиваль «Читач року», проведений за підтримки проекту студентської ініціативи «Покоління», відбувся 14 грудня 2017 р. і став одним з найпопулярніших заходів у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича впродовж останніх років, викликавши значний суспільний резонанс.

Фестиваль було засновано з метою подолання молодіжних стереотипів щодо бібліотеки як застарілої та нудної установи, заохочення молодого покоління до читання, популяризації книги, просування літературних творів, та створення стійкої зацікавленості у Бібліотеці як осередку культурного життя Університету.

Цьогоріч до фестивалю «Читач року» долучилось 64 бібліотеки закладів вищої освіти з різних регіонів нашої держави, що дало можливість вивести його з університетського на всеукраїнський рівень. На отримання почесних нагород фестивалю було номіновано 30 студентів, аспірантів та представників професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також 64 номінанти з інших університетських бібліотек.

Як і минулого разу, програма заходу буде складатись з двох частин – неформальної та офіційної.

Вже традиційний для Бібліотеки фестиваль «Читач року» створює максимум можливостей для розвитку відносин між читачами та Університетом, стверджує престиж Бібліотеки в середовищі сучасної молоді, сприяє формуванню її іміджу як модерного креативного простору та місця, де кожен має змогу реалізувати себе відповідно до власних потреб та інтересів.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути