chrome firefox opera safari iexplorer

«7 чудес України: малі батьківщини великих українців»: всеукраїнська акція триває

16 листопада 2020 о 09:32

Оргкомітет всеукраїнської акції «7 чудес України» завершує приймати заявки щодо маршрутів для участі в черговому етапі конкурсу «7 чудес України: малі батьківщини великих українців». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив засновник всеукраїнської акції Микола Томенко.

«З огляду на особливість цього етапу конкурсу, переможців визначатимуть 100 експертів у галузі історії, краєзнавства і туризму. Персоніфіковані туристичні маршрути, переможці у конкурсі, будуть презентовані Оргкомітетом і отримають інформаційну підтримку. Як завжди, про переможців буде відзнято фільми командою Фонду «Рідна країна» у співпраці з каналом ICTV».

Нагадаємо, що Оргкомітет приймає заявки щодо маршрутів із описом історичних, природних та архітектурних об‘єктів, пов‘язаних з життям та діяльністю великих українців.
Важливим також є наявність туристичної інфраструктури.
Для прикладу, маршрут «Сковородинівська Україна»:
Київ — пам‘ятник Григорію Сковороді, Контрактова площа, Києва-Могилянська академія;
Переяслав, Київська область — пам‘ятник та музей та території Національного заповідника «Переяслав»;
Чорнухи Полтавська область — літературний музей, меморіальна садиба і пам‘ятник;
Сковородинівка, Харківська область — літературно-меморіальний музей, парк 18 століття, пам‘ятник і могила Григорія Сковороди.

Останній термін подачі заявок — 25 грудня 2020 року. Зйомки фільмів заплановано на весну-літо 2021 року. Адреса для заявок: info@7chudes.in.ua

29 листопада

Інші дати
Народився Григорій Квітка-Основ’яненко
(1778, с.Основа, нині – м. Харків – 1843) – український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Основоположник художньої прози і жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Найвидатніші твори – «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-Денщик».
«Як говоримо, так і писати треба» (Григорій Квітка-Основ’яненко)
Розгорнути
Народився Григорій Косинка
(1899, с.Щербанівка, Київська область - 1934) — український письменник. Автор творів «На золотих богів», «Заквітчаний сон», «В житах», «Політика», «Фавст», Серце» та ін.
Розгорнути