chrome firefox opera safari iexplorer

До 35-річниці аварії на ЧАЕС вийшов документальний аудіосеріал «Прип’ять»

23 квітня 2021 о 18:45

21 квітня до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС на медіасервісі Megogo з'явився документальний аудіосеріал «Прип’ять». Це шість епізодів із дев’ятьма реальними героями, які розповідатимуть свої особисті історії про місто. Прослухати їх можна безкоштовно у додатку медіасервісу.

Команда Megogo Audio знайшла та поспілкувалися із жителями Прип’яті. Серед них: діджей палацу культури «Енергетик», бібліотекарка, працівниця школи, інженери ЧАЕС та інші. Кожен епізод переказує життєвий етап героя: приїзд до міста, життя у Прип’яті, роль Чорнобильської станції, день напередодні та під час аварії, евакуація.

«Ми вирішили створити аудіосеріал зі спогадами місцевих й „оживити“ місто через історії людей, які пам'ятають інакшу Прип’ять через свої сімейні події, подорожі на теплоходах, цікаву роботу на станції», – розповідає директор зі стратегічного розвитку Megogo Іван Шестаков.

Режисером проєкту став автор театральних п’єс Дмитро Левицький. Над звуковим оформленням працювали звукорежисери Василь Явтушенко і Ася Федоськіна із 4Ears Sound Production та композитор Володимир Бабушкін.

Раніше медіасервіс оголосив про початок виробництва аудіосеріалів власного виробництва. Першим з них став «Куренівка: історія київського потопу», який було приурочено до 60-х роковин трагедії.

Джерело: Суспільне
Розділи: Суспільство

27 лютого

Інші дати
День пам’яті Івана Богуна
(бл. 1618, с.Брацлав Вінницька область – 27.02.1664) - український військовий і державний діяч, козацький полководець.
«Богун був тим героєм, якого неспокійний дух живе і досі і пекучим вогнем вривається в душу молоді. Він був найяскравішим представником типу тогочасних українців, що зі сміхом зустрічали небезпеку, не розв'язували вузли, а розрубували їх, не жебрали, а здобували, що вважали потрібним здобути…» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Володимир Філатов
(1875, с.Михайлівка, Росія – 1956) - видатний медик, засновник офтальмологічної школи в Україні, запропонував власні методи лікування в офтальмології, винайшов багато оригінальних офтальмологічних інструментів.
Розгорнути
Народився Петро Нестеров
(1887, м. Нижній Новгород, Росія - 1914) - російський льотчик, член Київського товариства повітроплавання, автор так званої "петлі Нестерова". Похований у Києві на Аскольдовій могилі.
Розгорнути