chrome firefox opera safari iexplorer

До 35-річниці аварії на ЧАЕС вийшов документальний аудіосеріал «Прип’ять»

23 квітня 2021 о 18:45

21 квітня до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС на медіасервісі Megogo з'явився документальний аудіосеріал «Прип’ять». Це шість епізодів із дев’ятьма реальними героями, які розповідатимуть свої особисті історії про місто. Прослухати їх можна безкоштовно у додатку медіасервісу.

Команда Megogo Audio знайшла та поспілкувалися із жителями Прип’яті. Серед них: діджей палацу культури «Енергетик», бібліотекарка, працівниця школи, інженери ЧАЕС та інші. Кожен епізод переказує життєвий етап героя: приїзд до міста, життя у Прип’яті, роль Чорнобильської станції, день напередодні та під час аварії, евакуація.

«Ми вирішили створити аудіосеріал зі спогадами місцевих й „оживити“ місто через історії людей, які пам'ятають інакшу Прип’ять через свої сімейні події, подорожі на теплоходах, цікаву роботу на станції», – розповідає директор зі стратегічного розвитку Megogo Іван Шестаков.

Режисером проєкту став автор театральних п’єс Дмитро Левицький. Над звуковим оформленням працювали звукорежисери Василь Явтушенко і Ася Федоськіна із 4Ears Sound Production та композитор Володимир Бабушкін.

Раніше медіасервіс оголосив про початок виробництва аудіосеріалів власного виробництва. Першим з них став «Куренівка: історія київського потопу», який було приурочено до 60-х роковин трагедії.

Джерело: Суспільне
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути