chrome firefox opera safari iexplorer

Українське видавництво — у шот-листі авториретної міжнародної відзнаки

10 травня 2021 о 13:18

Українське аудіокнигарня «Абук» — у короткому списку відзнаки International Excellence Awards 2021 Лондонського книжкового ярмарку в номінації «Аудіокнижкове видавництво року». Про це повідомляють на офіційній сторінці видавництва.

Двома іншими номінантами стали великі американські компанії — Findaway Voices (найбільший глобальний дистриб'ютор аудіокнижок) та Macmillan Audio (частина he Macmillan Group – одного з найстаріших у світі видавництв). Переможця буде оголошено в травні.

«Незалежно від того, хто переможе, сам факт номінації важливий для міжнародних літературних відносин України. Глобальна аудіокнижкова спільнота слідкує за нами, і це добре! Це означає, що зараз чудовий час для розвитку україномовного аудіопродукту», — заявляють в «Абук». 

Цьогоріч нагорода International Excellence Awards нараховує сім номінацій, в яких представлені видавці та фахівці книжкової галузі з 15 країн світу. Крім аудіовидавництва року, експерти визначать найкращий книжковий магазин, освітній ресурс, перекладацький проект та бібліотеку світу.

Номінацію «Аудіокнижкове видавництво року» (The Audiobook Publisher of the Year) було впроваджено у 2018 році, її першим переможцем стало аудіовидавництво Penguin Random House Audio, один з найбільших виробників аудіокнижок у світі, підрозділ відомого видавничого конгломерату. В наступні роки нагороду отримували аудіовидавництва з Об’єднаних Арабських Еміратів та Індії.

Розділи: Освічена

29 травня

Інші дати
Народився Петро Карманський
(1878, м. Цєшанув, Польща - 1956) - український поет, педагог,перекладач, член групи письменників "Молода муза". Представник раннього українського модернізму. Автор збірок віршів "З теки самовбивці", "Блудні огні", "До сонця". Переклав "Божественну комедію" Данте, окремі твори Гюго та ін.
Засну, як легіт, в сірій скибі, Розвіюсь, мов рідка імла, Візьму з собою злидні й болі, Оставлю вам самі діла. (Петро Карманський)
Розгорнути