chrome firefox opera safari iexplorer

Українське видавництво — у шот-листі авториретної міжнародної відзнаки

10 травня 2021 о 13:18

Українське аудіокнигарня «Абук» — у короткому списку відзнаки International Excellence Awards 2021 Лондонського книжкового ярмарку в номінації «Аудіокнижкове видавництво року». Про це повідомляють на офіційній сторінці видавництва.

Двома іншими номінантами стали великі американські компанії — Findaway Voices (найбільший глобальний дистриб'ютор аудіокнижок) та Macmillan Audio (частина he Macmillan Group – одного з найстаріших у світі видавництв). Переможця буде оголошено в травні.

«Незалежно від того, хто переможе, сам факт номінації важливий для міжнародних літературних відносин України. Глобальна аудіокнижкова спільнота слідкує за нами, і це добре! Це означає, що зараз чудовий час для розвитку україномовного аудіопродукту», — заявляють в «Абук». 

Цьогоріч нагорода International Excellence Awards нараховує сім номінацій, в яких представлені видавці та фахівці книжкової галузі з 15 країн світу. Крім аудіовидавництва року, експерти визначать найкращий книжковий магазин, освітній ресурс, перекладацький проект та бібліотеку світу.

Номінацію «Аудіокнижкове видавництво року» (The Audiobook Publisher of the Year) було впроваджено у 2018 році, її першим переможцем стало аудіовидавництво Penguin Random House Audio, один з найбільших виробників аудіокнижок у світі, підрозділ відомого видавничого конгломерату. В наступні роки нагороду отримували аудіовидавництва з Об’єднаних Арабських Еміратів та Індії.

Розділи: Освічена

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути