chrome firefox opera safari iexplorer

Українське видавництво — у шот-листі авториретної міжнародної відзнаки

10 травня 2021 о 13:18

Українське аудіокнигарня «Абук» — у короткому списку відзнаки International Excellence Awards 2021 Лондонського книжкового ярмарку в номінації «Аудіокнижкове видавництво року». Про це повідомляють на офіційній сторінці видавництва.

Двома іншими номінантами стали великі американські компанії — Findaway Voices (найбільший глобальний дистриб'ютор аудіокнижок) та Macmillan Audio (частина he Macmillan Group – одного з найстаріших у світі видавництв). Переможця буде оголошено в травні.

«Незалежно від того, хто переможе, сам факт номінації важливий для міжнародних літературних відносин України. Глобальна аудіокнижкова спільнота слідкує за нами, і це добре! Це означає, що зараз чудовий час для розвитку україномовного аудіопродукту», — заявляють в «Абук». 

Цьогоріч нагорода International Excellence Awards нараховує сім номінацій, в яких представлені видавці та фахівці книжкової галузі з 15 країн світу. Крім аудіовидавництва року, експерти визначать найкращий книжковий магазин, освітній ресурс, перекладацький проект та бібліотеку світу.

Номінацію «Аудіокнижкове видавництво року» (The Audiobook Publisher of the Year) було впроваджено у 2018 році, її першим переможцем стало аудіовидавництво Penguin Random House Audio, один з найбільших виробників аудіокнижок у світі, підрозділ відомого видавничого конгломерату. В наступні роки нагороду отримували аудіовидавництва з Об’єднаних Арабських Еміратів та Індії.

Розділи: Освічена

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути

Новини Дивитися всі