chrome firefox opera safari iexplorer

«Карнавал триває»: виставка Ольги Петрової

07 червня 2021 о 09:00

Галерея «АВС-арт» запрошує на персональну виставку живопису Ольги Петрової «Карнавал триває» 10 — 30 червня 2021.

«Карнавал триває» – як продовження попередньої теми «Венеція. Карнавал. Фелліні», на яку Ольгу Петрову надихнули відвідини Венеційського карнавалу в лютому 2020 року. Тоді вона встигла побувати в місті «вічного свята» й безпечно повернутися до Києва, а у Венеції вже оголошували локдаун: ковід невидимо, проте драматично почав диктувати свої правила життя. 

Полотна, представлені на виставці «Карнавал триває», надають можливість разом із авторкою, котра ділиться з глядачем щирою емоцією, здійснити уявну прогулянку Венецією, зануритися в атмосферу її давньої історії, вузеньких вуличок і незабутнього карнавального дійства.

Про автора: Ольга Петрова – художник, мистецтвознавець, доктор філософії, член Національної спілки художників України. Заслужений діяч мистецтв України (2006). Працює як художник, історик та критик мистецтва (автор восьми монографій та 550 статей). Її творчий метод як мистця – експресіонізм, метафоризм, нефігуративізм.Роботи зберігаються в колекціях Міністерства культури України; Національної спілки художників України; художніх музеїв Чернівців, Чернігова, Хмельницького; Національного художнього музею України (Київ); Національного музею «Київська картинна галерея»; Музею мистецтв Грузії; галереї «Ситракут» (Калькутта); музею «Яд-Ва-Шем» (Єрусалим); Британського музею (Лондон), а також у приватних колекціях Києва, Москви, Лондона, Ноттінгема, Амстердама, Калькутти, Торонто, Будапешта, Осаки.Живе і працює в Києві.Кредо автора: Мистецький ідеалізм – колір втілює Бога як світло. Фізичний аспект кольорів виявляє ідеальні сутності буття людства. Кольоропис – шлях до бачення «духовним зором».

Відкриття виставки – 10 червня 2021 о 18 годині.

Адреса галереї: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.

Виставка працює 10 – 30 червня 2021 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка.

Вхід вільний.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути