chrome firefox opera safari iexplorer

«Карнавал триває»: виставка Ольги Петрової

07 червня 2021 о 09:00

Галерея «АВС-арт» запрошує на персональну виставку живопису Ольги Петрової «Карнавал триває» 10 — 30 червня 2021.

«Карнавал триває» – як продовження попередньої теми «Венеція. Карнавал. Фелліні», на яку Ольгу Петрову надихнули відвідини Венеційського карнавалу в лютому 2020 року. Тоді вона встигла побувати в місті «вічного свята» й безпечно повернутися до Києва, а у Венеції вже оголошували локдаун: ковід невидимо, проте драматично почав диктувати свої правила життя. 

Полотна, представлені на виставці «Карнавал триває», надають можливість разом із авторкою, котра ділиться з глядачем щирою емоцією, здійснити уявну прогулянку Венецією, зануритися в атмосферу її давньої історії, вузеньких вуличок і незабутнього карнавального дійства.

Про автора: Ольга Петрова – художник, мистецтвознавець, доктор філософії, член Національної спілки художників України. Заслужений діяч мистецтв України (2006). Працює як художник, історик та критик мистецтва (автор восьми монографій та 550 статей). Її творчий метод як мистця – експресіонізм, метафоризм, нефігуративізм.Роботи зберігаються в колекціях Міністерства культури України; Національної спілки художників України; художніх музеїв Чернівців, Чернігова, Хмельницького; Національного художнього музею України (Київ); Національного музею «Київська картинна галерея»; Музею мистецтв Грузії; галереї «Ситракут» (Калькутта); музею «Яд-Ва-Шем» (Єрусалим); Британського музею (Лондон), а також у приватних колекціях Києва, Москви, Лондона, Ноттінгема, Амстердама, Калькутти, Торонто, Будапешта, Осаки.Живе і працює в Києві.Кредо автора: Мистецький ідеалізм – колір втілює Бога як світло. Фізичний аспект кольорів виявляє ідеальні сутності буття людства. Кольоропис – шлях до бачення «духовним зором».

Відкриття виставки – 10 червня 2021 о 18 годині.

Адреса галереї: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.

Виставка працює 10 – 30 червня 2021 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка.

Вхід вільний.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі