chrome firefox opera safari iexplorer

«Щоденник року»: галерея «АВС-арт» презентує виставку живопису Ольги Морозової

25 серпня 2021 о 17:28

Галерея «АВС-арт» презентує виставку живопису Ольги Морозової «Щоденник року». Відкриття відбудеться 31 серпня 2021 о 18 годині.

Ольга Морозова – відомий автор понад двадцяти персональних виставок в Україні та за її межами. Вона активна учасниця групових виставок, аукціонів і експозицій у Чехії, Іспанії, ОАЕ, Данії та США; українські й міжнародні галереї охоче укладають контракти з майстринею.

Один раз побачивши пейзажі, народжені пензлем Ольги Морозової, вже з ними не розлучаєшся. Композиційна міць краєвидів, сяйво ясних кольорів, – ці образи залишаються на сітківці ока. Вони стають навіюванням та подарунком глядачеві від мисткині.

«Мій живописний щоденник про те, як зосереджуватися на простих моментах, з котрими стикаємося щодня й часто не надаємо значення. Бачити красу й унікальність у буденних речах, радіти й дякувати за кожну мить свого життя, відчувати захват і здивування від усього, що поруч, тут і зараз. І не обов’язково їхати на інший кінець світу, аби побачити перший промінь сонця, що ковзнув пожухлою травою піщаного кольору, а наступного ранку милуватися густою росою...», – Ольга Морозова

Художниця народилася 1972 р. в Києві. Лауреат i стипендiат програми Українського фонду культури «Новi iмена України» (1986). 1989—1998 – навчання в НАОМА, майстерня пленерного живопису проф. В.Забашти. 2017 – заснувала артоб’єднання «Forte Art Group». 2017—2018 – викладач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету ім. Б.Грінченка. 2019 – представляла Україну на Всесвітній жіночій виставці «Balance for Better» (Дубаї, ОАЕ). Із 2019 – викладач Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД.

Адреса галереї: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.Виставка працює 31 серпня – 17 вересня 2021 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка.

Вхід вільний.