chrome firefox opera safari iexplorer

«Щоденник року»: галерея «АВС-арт» презентує виставку живопису Ольги Морозової

25 серпня 2021 о 17:28

Галерея «АВС-арт» презентує виставку живопису Ольги Морозової «Щоденник року». Відкриття відбудеться 31 серпня 2021 о 18 годині.

Ольга Морозова – відомий автор понад двадцяти персональних виставок в Україні та за її межами. Вона активна учасниця групових виставок, аукціонів і експозицій у Чехії, Іспанії, ОАЕ, Данії та США; українські й міжнародні галереї охоче укладають контракти з майстринею.

Один раз побачивши пейзажі, народжені пензлем Ольги Морозової, вже з ними не розлучаєшся. Композиційна міць краєвидів, сяйво ясних кольорів, – ці образи залишаються на сітківці ока. Вони стають навіюванням та подарунком глядачеві від мисткині.

«Мій живописний щоденник про те, як зосереджуватися на простих моментах, з котрими стикаємося щодня й часто не надаємо значення. Бачити красу й унікальність у буденних речах, радіти й дякувати за кожну мить свого життя, відчувати захват і здивування від усього, що поруч, тут і зараз. І не обов’язково їхати на інший кінець світу, аби побачити перший промінь сонця, що ковзнув пожухлою травою піщаного кольору, а наступного ранку милуватися густою росою...», – Ольга Морозова

Художниця народилася 1972 р. в Києві. Лауреат i стипендiат програми Українського фонду культури «Новi iмена України» (1986). 1989—1998 – навчання в НАОМА, майстерня пленерного живопису проф. В.Забашти. 2017 – заснувала артоб’єднання «Forte Art Group». 2017—2018 – викладач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету ім. Б.Грінченка. 2019 – представляла Україну на Всесвітній жіночій виставці «Balance for Better» (Дубаї, ОАЕ). Із 2019 – викладач Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД.

Адреса галереї: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.Виставка працює 31 серпня – 17 вересня 2021 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка.

Вхід вільний.

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути