chrome firefox opera safari iexplorer

РОСІЙСЬКІ ВАРВАРИ не мають права бути в ЮНЕСКО

11 березня 2022 о 19:05

РОСІЙСЬКІ ВАРВАРИ не мають права бути в ЮНЕСКО або чому 45 сесію Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО-2022 треба провести в ЧЕРНІГОВІ, а не в Казані. 

Музеї, бібліотеки, школи на всіх території України потрапляють під обстріли російських ВАРВАРІВ! Найбільше потерпає історична частина Чернігова, об‘єкти якої вже знаходяться в ПОПЕРЕДНЬОМУ СПИСКУ всесвітньої світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Саме тому Міністерство культури, ІКОМОС України та Польщі вже звернулися до ЮНЕСКО з вимогою виключити Росію з цієї організації. Нагадаю, що саме ЮНЕСКО повинна опікуватися ЗАХИСТОМ та ЗБЕРЕЖЕННЯМ історико-культурної та архітектурної спадщини країн-учасниць. 

Цинізм ситуації ще й в тому, що прийдешня 45 сесія Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО запланована на 2022 рік і повинна відбутися в Росії (м. Казань). Отож звертаємося до наших діячів культури, журналістів, всіх активних людей, які працюють або тимчасово перебувають поза межами України включитися до нашої кампанії за ВИКЛЮЧЕННЯ Росії з ЮНЕСКО та відміни проведення 45-сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Росії.

Особливе прохання до українців Франції та їх друзів — почати інформувати і пікетувати штаб-квартиру ЮНЕСКО, яка знаходиться в Парижі!Водночас, пропоную Президенту та Уряду України офіційно запропонувати ЮНЕСКО провести 45 сесію Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в ЧЕРНІГОВІ.

П.С... Як відомо в Чернігові від бомбардувань та обстрілів російських ВАРВАРІВ зруйновано Музей українських старожитностей імені В.Тарновського, історичну будівлю Обласного молодіжного театру, стадіон «Десни»... Так викладав Музей українських старожитностей в на початку 20 — 21 століття.

Розділи: Культурна

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути