chrome firefox opera safari iexplorer

РОСІЙСЬКІ ВАРВАРИ не мають права бути в ЮНЕСКО

11 березня 2022 о 19:05

РОСІЙСЬКІ ВАРВАРИ не мають права бути в ЮНЕСКО або чому 45 сесію Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО-2022 треба провести в ЧЕРНІГОВІ, а не в Казані. 

Музеї, бібліотеки, школи на всіх території України потрапляють під обстріли російських ВАРВАРІВ! Найбільше потерпає історична частина Чернігова, об‘єкти якої вже знаходяться в ПОПЕРЕДНЬОМУ СПИСКУ всесвітньої світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Саме тому Міністерство культури, ІКОМОС України та Польщі вже звернулися до ЮНЕСКО з вимогою виключити Росію з цієї організації. Нагадаю, що саме ЮНЕСКО повинна опікуватися ЗАХИСТОМ та ЗБЕРЕЖЕННЯМ історико-культурної та архітектурної спадщини країн-учасниць. 

Цинізм ситуації ще й в тому, що прийдешня 45 сесія Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО запланована на 2022 рік і повинна відбутися в Росії (м. Казань). Отож звертаємося до наших діячів культури, журналістів, всіх активних людей, які працюють або тимчасово перебувають поза межами України включитися до нашої кампанії за ВИКЛЮЧЕННЯ Росії з ЮНЕСКО та відміни проведення 45-сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Росії.

Особливе прохання до українців Франції та їх друзів — почати інформувати і пікетувати штаб-квартиру ЮНЕСКО, яка знаходиться в Парижі!Водночас, пропоную Президенту та Уряду України офіційно запропонувати ЮНЕСКО провести 45 сесію Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в ЧЕРНІГОВІ.

П.С... Як відомо в Чернігові від бомбардувань та обстрілів російських ВАРВАРІВ зруйновано Музей українських старожитностей імені В.Тарновського, історичну будівлю Обласного молодіжного театру, стадіон «Десни»... Так викладав Музей українських старожитностей в на початку 20 — 21 століття.

Розділи: Культурна

30 червня

Інші дати
30 червня відзначають:
  • День молодіжних і дитячих громадських організацій України.
  • Міжнародний день астероїда.
Розгорнути
Народилася Матільда Климовська
(1899, м. Пенза, Росія - 1974) - український скульптор. Працювала в галузі станкової та декоративної скульптури. Серед найвідоміших праць: погруддя С. Міхоелса, Т. Шевченка, "Онєгін і Тетяна в саду"  та ін.
Розгорнути
Народився Роман Шухевич
(1907, м.Львів – 1950) - український політичний та державний діяч, командуючий УПА.  
«На західних землях України твориться Українська Влада, яка підпорядкується Українському Національному Урядові, що створиться у столиці України — Києві з волі українського народу.» (З Акту відновлення Української Держави 30.06.1941 року).
Розгорнути

Новини Дивитися всі