Пилипа Орлика — гетьмана у вигнанні, одного із упорядників «Пактів і Конституцій прав і вольностей Війська Запорізького» — намалювала Олена Старанчук
Княгиня Ольга — перша із правителів Русі, що прийняла християнство, бабуся Володимира Великого. Робота Юлії Тверітіної
Видання стало результатом виставкового проекту плакатів від клубу ілюстраторів Pictoric, який почали у 2014 році. Відтоді роботи виставляли у галереях кількох міст України, аеропортах «Бориспіль» та «Львів», у Польщі й Грузії.
Олександр Олесь — творчий псевдонім поета Олександра Кандиби. Авторка — Анна Андрєєва
Князь Олег — з-під пензля Юлії Тверітіної
«Новий погляд на видатних особистостей, відтворений у плакатах, пропонує альтернативу шаблонним портретам зі шкільних підручників», — говорять автори проекту.
Так ілюстраторка Олена Старанчук передала образ художника Олекси Новаківського
Художник Анатоль Петрицький — на роботі Анни Сарвіри
Кожне зображення у книзі супроводжується коротким текстом, який інформує про важливість тієї чи іншої постаті для історії та її професійний внесок.
Інженер Євген Патон, також відомий усім киянам завдяки мосту через Дніпро — ілюстрація Поліни Дорошенко
Таким художниця Юлія Тверітіна бачить кінорежисера Сергія Параджанова
Почавшись як вулична виставка у Львові, проект згодом переріс в інші формати. Зокрема і в книгу з ілюстраціями.
«Був ревним захисником України, будував міста та церкви» — так політичного діяча і мецената Костянтина Василя Острозького описали у книзі. Робота Олега Грищенка
Михайло Остроградський — математик і фізик, якого намалювала Анна Сарвіра
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.