chrome firefox opera safari iexplorer

Біля Софії Київської все ж з'явиться висотка

16 квітня 2013 о 09:45

Суд зобов’язав Київраду укласти з ТОВ «Докас» договір оренди ділянки поблизу Софії Київської для будівництва висотки.

Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 26 лютого, повідомляють Наші Гроші.

Це ділянка площею 0,23 га на перетині вул. Стрілецької та пров. Георгіївського, 9/11. Її цільове призначення – для будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом.

Справа розглядалась судами неодноразово.

У липні 2007 року Київрада затвердила проект землеустрою щодо відведення ТОВ «Докас» в оренду на 5 років ділянки площею 0,23 га за рахунок міських земель.

За даними Головуправління земресурсів КМДА, нормативна грошова оцінка ділянки станом на 05.09.2007 року становить 13,92 млн грн.

Відповідно до договору фірма має передати місту 20% загальної площі квартир у побудованому будинку. Річна орендна плата за ділянку становить 4% від її нормативної оцінки.

У грудні 2007 року Київрада за головування Леоніда Чернівецького і Олеся Довгого надала ТОВ «Докас» дозвіл на демонтаж майна, що перебуває на балансі «Київгазу», компенсувавши його вартість місту.

Так, було демонтовано частину газорегуляторного пункту №5 та газопровід середнього тиску довжиною 75 м у пров. Георгіївському, 9/1.

Крім того, у жовтні 2011 року Київрада передала громадянину Максиму Шнипку нежилий будинок площею 193,50 кв м на вул. Стрілецькій/пров. Георгіївському, 9/11А. Натомість Шнипко передав місту нежилий будинок площею 193,5 кв м на вул. Ярославів Вал, 14Е.

Власниками ТОВ «Докас» є Світлана Ігнатова і ТОВ «Центр української культури та мистецтва», власницями якого нині є Катерина Атякшева і Світлана Долеско, що проживають в одній квартирі.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути